امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 خرید ضایعات کاتالیزور خودرو

 

سپاهان ضایعات بهترین خریدار ضایعات کاتالیزور خودرو در محل و به بالاترین قیمت نقدی، خرید ضایعات کاتالیزور خودرو در همه جای ایران،سپاهان ضایعات خریدار کاتالیزور فرسوده و خاک کاتالیزور

همچنین قیمت ضایعات کاتالیزور خودرو را میتوانید به صورت روزانه در لیست قیمت این سایت مشاهده کنید 

برای فروش کاتالیزور ضایعاتی فقط با شماره ۰۹۱۳۲۶۹۹۱۱۶ تماس بگیرید

 

 

کاتالیزور خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
خاک کاتالیزور و کاتالیزورهای ضایعاتی انواع خودرو در واقع از فرسودگی کاتالیست یا کاتالیزور خوردوها به وجود می آیند؛ اما قبل از آنکه راجع به خاک کاتالیزور و کاتالیزورهای ضایعاتی انواع خودروها صحبت کنیم لازم است با کاتالیزور و عملکرد آن در خودرو آشنا شوید.
کاتالیزور خودرو یا مبدل کاتالیست قطعه ای ست که از یک پایه ی سرامیکی ساخته شده و فلزات پلاتین، پالادیوم و رودیوم روی این پایه ی سرامیکی پخش شده اند. در واقع از کاتالیزور خودرو برای کاهش میزان آلاینده هایی که از طریق دود اتومبیل وارد هوا می شوند، استفاده می کنند. فلزات سنگین و گازهای سمی توسط فلزاتی که بر روی کاتالیزور خودرو قرار دارد، جذب می شوند و دود حاصل از سوختن سوخت خودروها قبل از ورود به محیط زیست تصفیه می شود خریدار ضایعات در محل.
کاتالیزور خودروها بسته به نوع خودرو عمر مفید دارند؛ یعنی به طور کلی این کاتالیست ها پس از مدتی فرسوده و کهنه می شوند؛ بنابراین لازم است تعویض یا تعمیر شوند. میانگین عمر کاتالیزور خودروها بین 3 تا 4 سال یا کارکرد 80 تا 100000 کیلومتر می باشد. تعویض کاتالیست های فرسوده به عمر موتور اتومبیل کمک زیادی می کند.
کاتالیزور خودرو

با کاتالیزور ضایعاتی انواع خودروها چه کار کنیم؟
کاتالیزور خودرو ها پس از مدتی فرسوده می شوند و کارایی سابق را از دست می دهند؛ لذا با فرسودگی کاتالیزور خودروها دود ناشی از سوختن سوخت اتومیبل ها می تواند به سرعت به محیط زیست آسیب برساند و همچنین فرسودگی کاتالیزور خودرو می تواند بر موتور اتومیبل نیز اثر بگذارد و عمر موتور را کاهش دهد. در نتیجه لازم است کاتالیزور خودرو طبق نظر مکانیک خودرو تعویض شود.
به دلیل مواد اولیه ای که در ساخت کاتالیزور خودروها به کار رفته است؛ کاتالیزور خودرو یک طلای ارزشمند محسوب می شود. اگر بتوانیم کاتالیزور ضایعاتی انواع خودروها را بازیافت کنیم به فلزات گران قیمت و مهمی می توانیم برسیم. فلزات پلاتین، پالادیوم و رودیوم از جمله فلزات مهم و کاربردی در تمام صنایع هستند که در صورت بازیافت صحیح کاتالیزور ضایعاتی انواع خودروها می توانیم آنها را دوباره استخراج کنیم. در نتیجه تنها راهکار کاربردی در رابطه با کاتالیزور ضایعاتی انواع خودروها، بازیافت آنها می باشد.
کاتالیزور فرسوده خودرو

مشکلات بازیافت کاتالیزورهای ضایعاتی انواع خودروها
•    برای آنکه بازیافت کاتالیزور ضایعاتی انواع خودروها به صرفه باشد باید مقدار زیادی از آنها را داشته باشیم. همچنین برای جمع آوری و نگهداری مقدار زیادی از کاتالیزورهای ضایعاتی انواع خودروها به یک انبار بزرگ یا گاراژ نیاز داریم.
•    بازیافت کاتالیزورهای ضایعاتی انواع خودروها معمولا به شکل صنعتی یا کارگاهی انجام می شود.
•    برای بازیافت کاتالیزوهای ضایعاتی انواع خودروها از مواد شیمیای خطرناکی مثل اسیدها استفاده می شود.
•    بازیافت کاتالیزور ضایعاتی انواع خودروها در مقدار کم از لحاظ اقتصادی زیاد به صرفه نیست؛ زیرا در فرایند بازیافت ما قصد داریم فلزات پلاتین، پالادیوم و رودیوم را استخراج کنیم و از آنجا که این فلزات به مقدار کمی در کاتالیزور خودروها به کار رفته اند؛ اگر فرایند بازیافت کاتالیزوهای ضایعاتی را در حجم کم انجام دهیم به سوددهی بالا نمی رسیم.
•    فلزات پلاتین در برابر اسیدها و گرما از مقاومت بالایی برخوردارند؛ بر همین اساس فرایند بازیافت پیچیده ای دارند.
•    محلول حاوی نمک های فلزات پلاتین، پالادیوم و رودیوم سمی و خطرناک می باشند؛ بنابراین فرایند بازیافت کاتالیزورهای ضایعاتی انواع خودروها می تواند بسیار خطرناک باشد و همچنین لازم است دانش و تجربه ی بیشتری در این زمینه داشته باشیم.
با توجه به مشکلات بازیافت کاتالیزورهای ضایعاتی انواع خودروها، سپاهان ضایعات مجتمع بزرگ بازیافت ضایعات و پسماند الکترونیک با سابقه ی طولانی در زمینه ی بازیافت کاتالیزورهای ضایعاتی انواع خودرو می تواند به شما در این زمینه کمک کند. با مراجعه به مجتمع بزرگ سپاهان ضایعات می توانید کاتالیزورهای ضایعاتی خود را به راحتی بازیافت یا به فروش برسانید.
خرید و فروش خاک کاتالیزور
خاک کاتالیزور در واقع کاتالیزور ضایعاتی انواع خودروهاست که در زمان نگهداری و جمع آوری به شکل و خرد و آسیاب شده درآمده است. از خاک کاتالیزور می توان در فرایند استخراج فلزات پلاتین، پالادیوم و رودیوم استفاده کرد؛ در واقع خاک کاتالیزور فرایند بازیافت کاتالیزور ضایعاتی انواع خودروها را راحتتر می کند. انبارداران و صاحبان گاراژهای لوازم و قطعات فرسوده معمولا خرید و فروش خاک کاتالیزور را انجام می دهند.
خاک کاتالیزور

خریدار ضایعات کاتالیزور خودرو


بازیافت هر نوع لوازم فرسوده کار دشوار و پر هزینه ای ست و هر کسی نمی تواند اینکار را انجام دهد؛ بنابراین جمع آوری و نگهداری خاک کاتالیزور و کاتالیزورهای ضایعاتی انواع خودروها می تواند کاری دشوار و چه بسا بی فایده باشد؛ اما اگر بتوانید خاک کاتالیزور و کاتالیزور ضایعاتی انواع خودروهایی که جمع آوری کرده اید را به مرحله فروش برسانید، بسیار برد کرده اید.
سپاهان ضایعات مجتمع بزرگ بازیافت ضایعات و پسماند الکترونیک همواره آماده خرید خاک کاتالیزور و کاتالیزورهای ضایعاتی انواع خودروها می باشد. همانطور که گفته شد بازیافت کار دشواری ست و بنابراین هرکسی قادر به انجام آن نمی باشد پس شما حتی اگر بیشترین حجم از خاک کاتالیزور و کاتالیزورهای ضایعاتی انواع خودروها را نیز جمع آوری کنید باز هم به راحتی نمی توانید خریداری برای آنها پیدا کنید؛ بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم به مجتمع بزرگ سپاهان ضایعات مراجعه کنید. سپاهان ضایعات با بهترین قیمت همواره آماده خرید خاک کاتالیزور و کاتالیزورهای ضایعاتی انواع خودروها می باشد. با این مبادله به راحتی می توانید با کمترین سرمایه برای خود یک اشتغال زایی جدید نیز داشته باشید.

وضعیت خرید سپاهان ضایعات از ابتدای سال 1399

مادربرد،کیس،موس،مانیتور های سوخته خرید قطعات کامپیوتر

50%

فیلم های رادیولوژی و سی دی های شکسته قطعات مخابراتی

40%

گوشی های موبایل سوخته و خراب لوازم سوخته موبایل

45%

تلوزیون های سوخته ال سی دی و ال ای دی لوازم الکترونیکی منزل

30%

خرید و تخلیه انبار شما در کمتر از یکساعت، به راحتی می توانید انبار خود را از اجناس اضافی خالی کنید

لیست قیمت خرید ضایعات الکترونیکی را بالای همین صفحه میتوانید مشاهده کنید


   خرید ضایعات الکترونیکی به صورت تکی نداریم، لطفا تماس نگیرید